חשבון הבנק שלכם מוגבל? גם לכם מגיעה משכנתא למוגבלים

חשבון בנק מוגבל אינו מהווה עילה לויתור על הגשמת חלומות, רכישת נכסים ונטילת משכנתא. כיום ניתן לממן משכנתא גם לאחר הגבלה של החשבון על ידי הבנק. יש לזכור כי בעלי חשבון רבים סובלים מהגבלה שרירותית, או מכזו המתבצעת רק לאחר מספר פעולות לא אחראיות. עם זאת, מקובל מאוד להשתמש במשאבים העומדים לרשות חברות אשראי וחברות פרטיות לצורך נטילת משכנתא למוגבלים.

משכנתא למוגבלים

ההגבלה של חשבון בנק יכולה להתבצע כתוצאה מסיבות שונות שלא תמיד עולות בקנה אחד עם היכולת הפיננסית של הלקוח. ראשית, הרבה הגבלות מתבצעות לאחר חזרה של 10 צ'קים שניתנו ללא כיסוי בתוך תקופה של שנה. הבנקים לא תמיד יורדים לעומק העניין או בוחנים את נסיבות ההחזר ולכן פוגעים במוניטין של הלקוח. שנית, בעלי חשבונות סובלים מעיקולים והגבלות בשל תהליכי הוצאה לפועל או הוראת בית משפט. קשה לבטל הגבלה של חשבון בנק ופעולה זו הופכת את תהליך נטילת המשכנתא לכמעט בלתי אפשרי.

היתרונות של משכנתא למוגבלים

באמצעות משכנתא למוגבלים ניתן להשיג יתרונות רבים. ביצוע עסקאות נדל"ן עם הלוואה משמעותית וגדולה כמו משכנתא מהווה הזדמנות פז לכיסוי חובות. במילים אחרות, בנק המונע מלקוח לקחת משכנתא עשוי באותה מידה גם למנוע ממנו לכסות את החובות. חברות אשראי וחברות פרטיות מבינות את זה ולכן מעניקות תנאים אטרקטיביים במיוחד עבור משכנתא למוגבלים. מעבר לכך, הגבלה של חשבון בנק לא משפיעה רק על ניהול פיננסי בתוך הסניף. המידע על הגבלת חשבון עובר תוך זמן קצר אל בנק ישראל ומגיע משם אל כל הגופים הפיננסיים הגדולים. המשמעות היא מניעת מתן אשראי או מימון חיצוני לתקופות ארוכות. גם את ההשלכות השליליות הללו ניתן ואף רצוי למנוע בעזרת מסלולי משכנתא למוגבלים.

כל אחד מהנציגים שלנו ישמח לספר לכם על מסלולי הלוואות למוגבלים. השאירו פרטים באתר ובואו לבדוק כיצד לקבל הלוואת משכנתא אטרקטיבית, מהירה ומיידית גם ללא העמדת ערבויות או בטחונות. תנו למומחים לעבוד קשה ותיהנו ממימון באחריות מלאה וללא סיכון כלכלי.